باهوش هیجان انگیز

امروزه در تمام دنیا برای یادگیری وآموزش گروه های مختلف سنی از روش بازی کردن  استفاده می کنند . روشی که در کشور ما ایران چند سالی است در مراکز آموزشی موفق .مورد توجه قرار گرفته است . ما باید بدانیم برای آموزش  و راه و روش صحیح زندگی کردن کودکان ,نوجوانان,بزرگسالان و حتی کهن سالان می توان از روش های هیجان انگیزی مثل بازی کردن در فضای هنر،سرگرمی،آموزشی استفاده کرد که نه تنها آموزش برای آنها سخت و خسته کننده نباشد بلکه جذاب و هیجان انگیز باشد.

درباره جامپی و اهداف ما

گروه کارشناسی ما از سال 1390با حضور در عرصه تولید و عرضه اسباب بازیهای آموزشی ,کار خود را شروع و در سال1396 با تحقیق و بررسی نیازهای مشتریان عزیز, ازنام تجاری خود به نام جامپی رونمایی شد و همچنین با حمایت شرکتهای معتبر ایران از جمله بازیتا ,علی کوچولو ,میدامان,شادی رویان,هوپا ,نهالک,گلدونه ها و اساتید محترم حوضه صنایع دستی .هنر نقاشی و حوضه جذاب هوش مالی فروشگاه تخصصی آنلاین را برای عرضه بهتر این محصولات راه اندازی کردیم تا گامی بزرگ برای حمایت از تولید داخلی و رقابت عادلانه آنها با کالا های خارجی برداشته شود.

حمایت از تولید کالای ایرانی , فقط کالای با کیفیت ایرانی

عرضه کالای خارجی با کیفیت و مورد تایید کانون پرورش فکری

فروش محصولات هیجان انگیز برای افزایش هوش و هیجان در تمام رده های سنی

تنوع محصولات جامپی

اسباب بازی آموزشی

اسباب بازی چوبی

ساختنی و لگو‌ها

بردگیم و بازی رومیزی

اسباب بازی خارجی

اسباب بازی خارجی

اسباب بازی ایرانی

چرا باید جامپی را انتخاب کنید؟

جامپی در کنار بقیه توزیع کنندگان اسباب‌بازی ایرانی، با فعالیت چندین ساله، می‌تواند تضمین کننده مزیت‌هایی باشد که همگی در راستای رشد، توسعه و گسترش بازار به معنای عام آن است. برخی از این مزیت‌ها به صورت زیر لیست شده‌اند:

عرضه مستقیم کالا

بدون واسطه و عوامل افزایش قیمت

تضمین کیفیت کالا

و اصالت آن از نظر تولیدی

تضمین بهترین قیمت

با در نظر گفتن کیفیت و اصالت کالا

حمایت صادقانه از مصرف کننده

با عرضه کالای باکیفیت و پشتیبانی

تخفیف ویژه روی محصولات

و نزول قیمت در خرید‌های بالا

ارسال پستی رایگان

برای خریدهای بالا

پرداخت آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی امن

پشتیبانی هدفمند

و به موقع در طول 24 ساعت

حمایت از کالای ایرانی

ایران در حوزه محصولات آموزشی .هنری.صنایع دستی .اسباب بازیهای فکری بدون شک از لحاظ کیفیت و قیمت و بسته بندی حرف های زیادی برای گفتن دارد , با توجه به این که گروه جامپی توانسته محصولات تولید کنندگان ایرانی را به چندین کشور همسایه صادر کند . که امیدواریم با تلاش بیشتر این صادرات افزایش پیدا کند. پس حرف ما این است حمایت ازتولید ایرانی.فقط کالای با کیفیت ایرانی. ما ایران را دوست داریم پس با تمام وجود برای رشد اقتصاد کشور تلاش می کنیم امیدواریم شما هم کنار ما باشید و از ما برای رسیدن به این هدف بزرگ حمایت کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من