Product was successfully added to your shopping cart.

کمپین حمایت از کالای ایرانی

جامپی با لطف و عنایت پروردگار بزرگ توانسته اهداف خود را برای حمایت از تولید کنندگان ایرانی اجرا کند . لازم به ذکر است که ایران در صنعت تولید اسباب بازی های آموزشی ، صنایع دستی ، هنر نقاشی بسیار موفق بوده است با همین اساس توانسته ایم کالاهای خود را به کشور های دیگر صادر کنیم .

کیفیت ,  خلاقیت ,  در انتخاب نوع کالا و همچنین رعایت استاندارد های جهانی مانند بسته بندی ,  جنس محصول و تعیین آموزش های لازم برای تمام سنین از جمله توانمندی های تولید کنندگان ایرانی در این صنعت می باشد . جامپی علاوه بر اینکه با تمام تولیدکنندگان ایرانی قرارداد همکاری برای فروش محصولات این شرکت ها بسته است . حتی در برخی از برند ها برای رشد کیفیت آنها سرمایه گذاری هم کرده است تا بتواند سهم زیادی در حمایت از توسعه کالای ایرانی داشته باشد .

شما مشتریان عزیز می توانید با حمایت از این کمپین به تولید کالای با کیفیت ایرانی کمک کنید تا به راحتی  بتواند در رقابت مقابل کالاهای خارجی موفق باشد و همچنین از ورود کالاهای مشابه و بی کیفیت جلوگیری شود.

جمله آخر : هدف جامپی حمایت واقعی از تولید کنندگان خوب ایرانی می باشد که اگر حمایت شما مشتریان عزیز نباشد ما هرگز در این امر موفق نخواهیم بود.

از شما بدلیل انتخاب جامپی سپاس گزاریم.