Product was successfully added to your shopping cart.

                                                                                                                                             

روش ارسال

 

 

 

جامپی با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس .پیشتاز ،سفارشی  و ارسال در لحظه برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.که به راحتی با کمترین هزینه خرید هیجان انگیز خود را انجام دهید

ارسال به سراسر ایران :

 

سفارش‌ها  در شهر تهران و تمام استانهای دیگر به 3 روش تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد به غیر روز های خاص و تعطیل رسمی که در صورت لزوم باید با همکاران ما در پشتیبانی هماهنگی لازم صورت گیرد  تمام سفارشات طبق جدول زیر ارسال می گردد .

 

نکته :ارسال در لحظه فقط برای استان تهران امکان پذیر می باشد که توضیحات آن در جدول زیر مشخص شده است

 ارسال عادی (پست سفارشی)

ارسال 2 تا 5 روز کاری  9.000 تومان

خرید بالای 120.000 تومان بصورت رایگان ارسال می گردد

 

ارسال سریع (پست پیشتاز)

مدت زمان ارسال 2 تا 3 روز کاری 12.000 تومان

خرید بالای 200.000 تومان بصورت رایگان ارسال می گردد

 

ارسال فوری (اکسپرس)

مدت زمان ارسال 24 ساعته

هزینه حمل تا مرکز پست بصورت رایگان توسط مجموعه جامپی ارسال می گردد و هزینه حمل تا مقصد بصورت پس کرایه بر عهده مشتری می باشد .

خرید بالای 200.000 تومان بصورت رایگان ارسال می گردد

 

ارسال در لحظه برای استان تهران


مشتریانی که کالای سفارشی  خود را در مدت زمان کوتاهتری می خواهند باید بعد از انتخاب گزینه ارسال فوری(اکسپرس) با همکاران ما در پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنند .که در کمترین زمان ممکن سفارش به دست شما برسد .

 

 

 

 

نکات:

 

 

1.در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

http://itemtracking.post.ir

 

2.تمامی سفارشات تحویلی توسط شرکت پست دارای ابعاد مشخص و استانداردی می باشد .به همین خاطر در صورتی که سفارشات شما بصورت عمده ویا از ابعاد بزرگ برخوردار باشد  .سفارشات شما بصورت رایگان توسط جامپی به باربری و یا مراکزی که حمل کالاهای بزرگ و حجیم را انجام می دهند ارسال می گردد و از ان مرکز تا مقصد بصورت پس کرایه توسط مشتری پرداخت می گردد

 

 

3.لطفا اطلاعات پستی و ادرس خود را بصورت دقیق وارد کنید تا ما بتوانیم بسرعت و با امنیت کامل سفارش شما را از طریق مراکز پستی معتبر ارسال کنیم .

 

 

هدف ما

ارسال به موقع ، مطمئن  وکم هزینه می باشد تا شما از خرید کردن در فروشگاه جامپی لذت بیشتری ببرید