Product was successfully added to your shopping cart.

کتاب

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

 1. مجموعه تقویت هوش مالی کودکان

  مناسب برای گروه سنی ۵ تا ۱۲ سال

  مجموعه کتاب های آموزش مدیریت پول و هوش مالی به کودکان شامل ۱۰ داستان جذاب و آموزنده می باشد که برای کودکان ۵ تا ۱۲ سال طراحی شده است. در هر یک از داستان ها بچه ها با یکی از مهارت ها و مفاهیم پولی و مالی آشنا می شوند. شخصیت های اصلی داستان ها شامل ۵ کودک باهوش و شیطون می باشد که هر کدام دارای ویژگی های اخلاقی منحصر به فردی هستند که این به کودک کمک می کند تا خود را به جای این شخصیت ها در داستان تصور کند و نکات آموزشی داستان را هر چه سریعتر فرا گیرند.

  ‎۳۰٬۰۰۰ تومان
 2. بانک داری به زبان ساده

  امروزه در برخی از بانک‌های خارجی حساب‌های کودکان و نوجوانان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و کلیه مدیران بانک در مورد این بخش از مشتریان حال و آینده خود برنامه ریزی های جدی را طراحی نموده اند. در سیستم بانکی ایران گویا تا کنون به این مساله توجه معنی داری نشده و این در حالی است که برای داشتن آینده ای متفاوت در بین رقبای بانکی نیاز به برنامه ریزی و فرهنگ سازی از همین امروز می باشد.
  ‎۳٬۰۰۰ تومان
 3. ماجراهای جویا (آموزش مدیرت پول)

  عنوان کتاب ها:

  1. یک تشکر ویژه (آموزش امانت و درستکاری)
  2. دوچرخه قرمز (آموزش کار و تلاش)
  3. بی دقتی در شهربازی (آموزش خرج کردن صحیح پول)
  4. کادو بزرگ جشن تولد (آموزش هدیه و بخشش)
  5. جشن شگفت انگیز (آموزش پس انداز)
  6. جنگ روزانه (آموزش بدهی و قرض) 
  ‎۷۲٬۰۰۰ تومان
 4. چگونه هوش مالی کودکان را افزایش دهیم

  رابرت کیوساکی می گوید:

  همه ی انسان ها هنگام تولد باهوش و ثروتمند به دنیا می آیند. گروهی به این فکر می کنند که می توانند در بزرگ سالی افرادی ثروتمند و باهوش باشند و البته خواهند شد و گروهی دیگر معتقدند که نمی توانند و در نتیجه موفق نمی شوند. قبل از مطالعه ی کتاب این ذهنیت را در خود و کودکان تان ایجاد کنید که من فردی باهوش هستم و در آینده ثروتمند خواهم شد.

  ‎۱۹٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم